Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Audi A5

€10,500
2011' Audi A5 photo #1
2011' Audi A5 photo #2
2011' Audi A5 photo #3
2011' Audi A5 photo #4
2011' Audi A5 photo #5
2011' Audi A5 photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Audi A5 i ardhur nga gjermania🇩🇪
Viti 2011
Motorr 2.7 nafte v6 190 hp
Cambio Automatike (8 marshe)
Sallon lekure
Sendilje me mermorje,elektrike me ngrohje dhe fryerje
Navigator usb bluetooth aux
Sensore parkimi
Sensore shiu
Pasqyra me palosje dhe ngrohje
Fener dhe stopa led inteligjent
Disqe 18 me goma per 4 stinet
Klima me dy zona
221.000 km
Me dogan te paguar
Cmimi 10500€

  • 067Show phone
  • Durres
  • 7 October 2023
Support Ukraine