Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Audi A5

€7,500
2010' Audi A5 photo #1
2010' Audi A5 photo #2
2010' Audi A5 photo #3
2010' Audi A5 photo #4
2010' Audi A5 photo #5
2010' Audi A5 photo #6
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet audi A5 2.0 Benzin+Gaz
Super Ekonomike
Panorama
Sendile ngrohje +Ftyrje+Elektrike
Viti 2010
Kseno bikseno
Lede para dhe Mbrapa
2 pale disqe 19+16
Me letra per 1 vit
Motorri +Kamjo Perfekt
Xhama tzi per 5 vjet

Support Ukraine