Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Audi A5

€7,500
2010' Audi A5 photo #1
2010' Audi A5 photo #2
2010' Audi A5 photo #3
2010' Audi A5 photo #4
2010' Audi A5 photo #5
2010' Audi A5 photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 15000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet audi A5 2.0 Benzin+Gaz
Super Ekonomike
Panorama
Sendile ngrohje +Ftyrje+Elektrike
Viti 2010
Kseno bikseno
Lede para dhe Mbrapa
2 pale disqe 19+16
Me letra per 1 vit
Motorri +Kamjo Perfekt
Xhama tzi per 5 vjet

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 30 April 2023
Support Ukraine