Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2016' Audi A4

€16,000
6 foto
Mosha: 6 vjet
Kilometrazhi: 45000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

..SHITET.
2016 AUDI A4 35 2.0 TDI
FORCA MOTORRIKE : 1968
KARBURANTI : NAFT
KAMBJO : AUTOMATIKE +/_
KILOMETRA : 47000 KM ORGJINALE ME GARANCI
TARGA : DOGANA E PAGUAR / GATI PER TARGA /
LISTA E OPSIONEVE :
START - STOP ENGINE ME BUTON
SISTEM MUZIKE BOSE
◼ADAPTIVE CRUISE CONTROL
◼SENDILJET PARA ELEKTRIKE +MEMORIE + NGROHJE
◼SENDILJET ZEZE LEKUR
◼KLIMA : 4 ZONA
◼BAXHA XHAMI
◼KAMERA PARKIMI
◼AUTO START - STOP
◼FENER + STOPA LED
◼KOMANDA NE TIMON
◼TIMON ME POZICIONIM ELEKTRIK
◼RADIO - CD - BLUETOOTH
◼AMBIENT LIGHTING
◼SENSOR PARKIMI
◼SENSOR DRITASH
◼SENSOR SHIU DHE SHUM OPSIONE TJERA

DON BOSKO ..TIRANA ..

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 29 Dhjetor 2022
Support Ukraine