Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2015' Audi A4

€13,400
2015' Audi A4 photo #1
2015' Audi A4 photo #2
2015' Audi A4 photo #3
2015' Audi A4 photo #4
2015' Audi A4 photo #5
2015' Audi A4 photo #6
6 foto
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Mosha: 8 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

✅Audi A4 Allroad S-line Quattro facelift 2.0 TFSI 179hp ( konsum 5.8 litra autostrad 7.2 kombinuar 9.8 qytet por Behet dhe 100% me gaz,kamje automatike zf me e mira E vitit 2015 me 202.000 km, ngjyre blu e erret me reflekse e kombinuar me tapiceri lekure s line kafe dhe tavan te zi. E sapo ardhur me dogan te paguar me vler 2500€ Makina esht versioni full allroad exlusive S-line dhe permban thuajse te gjith eksrat e mundeshme te ketij modeli si p.sh: Fener bi-ksenon inteligjent me led, serdile me memorje elektrike+ngrohje,timon s-line me komanda,tavan xhami full panorama, xhami pare me rezistenc me fotoelement, klima dixhital 4 zonale , sensor parkimi+kamera , Audi Multimedia MMI me + bagazhier+ tel+ USB+Aux+bluetooth ,pilot automatik, pasyra me palosje,, 2 celsa keyles start stop, sensor shiu dhe drite dhe gomash,Frena dore elektrike Disqe alumini 19, 4 goma te reja sherbime total dokumenta te paguara 13400

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 31 Tetor 2023
Support Ukraine