Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2014' Audi A4

€12,500
2014' Audi A4 photo #1
2014' Audi A4 photo #2
2014' Audi A4 photo #3
2014' Audi A4 photo #4
2014' Audi A4 photo #5
2014' Audi A4 photo #6
6 foto
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 250000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

⚜️Shitet Audi AA 2.0 Nafte 2013⚜️
Super Full Option Viti Audi A4 2013
Motorr 2.0 nafte Kambjo automatike 8G me
265.000 Mije kilometra origjinale me te drejte kontrolli, Me dokumenta te rregullta per 1 vit
Opsionet e Makines: Timon multifunksional me levizje elektrike, Navigator I madh,Mp3,Bluetooth Kart Memorie,DVD Audio,
2 Celsa,
Sediljet para dhe mbrapa full elektrike, Sediljet me Ngrohje
Klima Baxha , Perde elektrike,Drita Full Led Ambient, Drita Simas Drejtimit Timonit,Auto Hold Fiket Ne Semafor,
Pilot Automat ,Sistem Distronic, Sistem Anti Shpejdsi Anti Radar ETJ…
Disqe dhe goma te sapo vendosura, Goma 100%
Makina eshte me te gjitha opsionet e mundshme te Audit A4!
THEKSOJ❗️
Makina eshte ne gjendje perfekte ne cdo aspekt te mundshem
Nderrohet + Diferenca Nga ana Juaj!
Cmimi: I Diskutueshem!

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 5 Tetor 2023
Support Ukraine