Shto te të preferuarat

2013' Audi A4

€12,700
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2013 Audi A4 në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Audi a4, viti 2013, 2.0 nafte. Makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe gjenerike. Opsionet: keyless-go, drive select, sediljet me ngrohje dhe me memorizim. Baxho xhami. Kamera parkimi dhe sensor. Kompjuter bord, sedilje lekure. Komanda ne timon, pasqyra me palosje. Bokse bose. Drita led, sensor shiu. Xhama te zinj.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 21 Mars 2021