Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Audi A4

€12,800
6 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Audi A4 2.0 Nafte
Viti 2013
166000km
Automatik
Sapo ardhur me dogane te paguar.
Makina eshte e kontrolluar dhe ne gjendje shume te mire pune, nuk ka nevoj per sherbime.
Nr. Tel 0698484570
Cmimi i 12.800€ i diskutushem.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 10 Mars 2023
Support Ukraine