Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Audi A4

€12,500
6 foto
Mosha: 9 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

..SHITET..
2013 AUDI A4 2.0 TDI
FORCA MOTORRIKE : 1968
KARBURANTI : NAFT
KAMBJO : AUTOMATIKE +/_
KILOMETRA : 191000 KM
TARGA : DOGANA E PAGUAR / GATI PER TARGA /
LISTA E OPSIONEVE :
◼START - STOP ENGINE ME BUTON
◼SISTEM MUZIKE BOSE
◼SENDILJET PARA ELEKTRIKE +MEMORIE + NGROHJE
◼SENDILJET ZEZE LEKUR
◼KLIMA : 4 ZONA
◼BAXHA XHAMI
◼AUTO START - STOP
◼FENER + STOPA LED
◼KOMANDA NE TIMON
◼RADIO - CD - BLUETOOTH
◼AMBIENT LIGHTING
◼SENSOR PARKIMI
◼SENSOR DRITASH
◼SENSOR SHIU DHE SHUM OPSIONE TJERA
MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER E GATSHME PER TU KONTRROLLUAR NGA JU TEK MEKANIKU JUAJ I BESUAR..

..DON BOSKO ..TIRANA ..

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 25 Dhjetor 2022
Support Ukraine