Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Audi A4

€10,900
2011' Audi A4 photo #1
2011' Audi A4 photo #2
2011' Audi A4 photo #3
2011' Audi A4 photo #4
2011' Audi A4 photo #5
2011' Audi A4 photo #6
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Kafe

AUDI A4 AUTOMAT 2.0 BENZIN VITI 2011
E SAPOARDHUR DHE SAPOTARGUAR
KAMJE AUTOMAT 8G
QUATTRO
MOTOR 2.0 TFSI
NAVIGATION ,SEDILJE LEKURE ME NGROHJE
BAXHO XHAMI ME HAPJE
DRITA BI KSENO
DISQE ALUMIN 18 , XHAMA TE ZI NE LEJE QARKULLIMI
PILOT AUTOMAT, STOPA LED
GJENDJE PERFEKTE
MUNDESI NDRRIMI
SHITET NDERROHET

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 20 Mars 2023
Support Ukraine