2011' Audi A4 photo #1
2011' Audi A4 photo #2
2011' Audi A4 photo #3
2011' Audi A4 photo #4
2011' Audi A4 photo #5
2011' Audi A4 photo #6
6 foto

2011' Audi A4

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,900
Publikuar 29 Maj 2024ID: UqzTxV
  • Fier
  • 068Tregoni telefonin

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2011' Audi A4

🔷️ Audi A4 Avant
🔹️Viti 2011
🔹️Motorr 2.0 nafte
🔹️Km 223mij
🔹️Kambio   Automatike
🔹️Tapiceri cope, shume e paster
🔹️Xhama elektrik
🔹️Pasqyra elektrike
🔹️Hapje mbyllje qendrore
🔹️Makina ka 2 celesa
Makina eshte ne gjendje shume te mire, Motorrike dhe xhenerike
Cmimi;  7900€  i diskutushem

Support Ukraine