Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2011' Audi A4

€8,200
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Audi A4 Avant
Viti 2011
Motorr 2.0 nafte
Km 223mij
Kambio   Automatike
Tapiceri cope, shume e paster
Xhama elektrik
Pasqyra elektrike
Hapje mbyllje qendrore
Makina ka 2 celesa
Makina eshte ne gjendje shume te mire, Motorrike dhe xhenerike
Cmimi;  8200€  i diskutushem

  • 068Tregoni telefonin
  • Fier
  • 19 Mars 2023
Support Ukraine