2010' Audi A4 photo #1
2010' Audi A4 photo #2
2010' Audi A4 photo #3
2010' Audi A4 photo #4
2010' Audi A4 photo #5
2010' Audi A4 photo #6
6 foto

2010' Audi A4

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€8,500
Publikuar 12 Maj 2024ID: ODXZqH

Information from the owner

Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Blu

Komente të shitësit rreth 2010' Audi A4

➖️Audi A4➖️
-viti 2010
-motor 2mish tfsi (benzin,turbo)
-kambio automatike
-makina importuar nga europa
-gjendja shum e mire motorike, dhe xhenerike

Support Ukraine