Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Audi A4

€8,800
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Audi A4 Sline 2.0 nafte viti prodhimit fund 2009 kambio automatike D8 (8marshe), sensor parkimi para dhe mbrapa drita kseno, led ngrohje serdiljesh shume ekonomik. E ardhur nga gjermania. cmimi i diskutueshem

Support Ukraine