Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Audi A4

€6,600
2009' Audi A4 photo #1
2009' Audi A4 photo #2
2009' Audi A4 photo #3
2009' Audi A4 photo #4
2009' Audi A4 photo #5
2009' Audi A4 photo #6
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet
-Audi A4
-Viti 2009
-Motor 2.0 naft
-Kambjo automat 8G + R
-Letrat e sapo paguara,kolaudimin vitin tjeter
-Drita led te gjata ,shkurtra ,fenelina,targa ,kabine(full xeno)
-Vaj filtra motori ,vaj filter kambjo te sapo nderruara
-2 amortizatoret e pare te nderruar
-Xhama te zinj mbas,para pak te zinj origjinal (skan nevoj per leje)
-Komanda ne timon,navigator,bagazhier muzike me 6 disqe
-Pasqyra me palosje
- 2 celesa origjinal
-Disqe origjinal audi R18
Makina eshte ne gjendje shume te mir motorike dhe xhenerike,cdo sherbim i eshte kryer ne kohen e duhur.
Makina eshte shum ekonomike dhe komode per rruge.
Cmimi 6600 euro
E gatshme per cdo lloj prove
Vetem telefonata serioze

Makina mdodhet ne Fier

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 24 Shtator 2023
Support Ukraine