Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Audi A4

€8,500
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

•AUDI A4 S-LINE
•FULL OPTION
•MOTORR 2.0 TDI
•KAMBIO AUTOMATIKE
•VITI 2009
•KM 255.000 (origjinale , te certifikuara)
•HAPJE MBYLLJE QENDRORE ME
PULT
•XHAMA TE ZINJ
•DISQE S-LINE ORIGJINAL
•PASQYRA ANTIVERBUESE
•FENER ME PIKA (FULL LED)
•XENO/BIXENO
•KOMANDA NE TIMON
•SENDILJE ME NGROHJE
•NAVIGATION
•BT/AUX/MEDIA/NAVI/CD
•PILOT AUTOMATIK
•BAGAZHJER ME 6CD
•RIMESO QERSHIE
•MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE SI DHE ESTETIKE .
•SHERBIMET E KRYERA TOTALISHT
•E DISPONUESHME PER CDO LLON PROVE NGA ANA JUAJ
•PER ME SHUM KONTAKTONI
•CEL : 069 53 17 388
•CMIMI 8500€ i diskutueshem

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 8 Mars 2023
Support Ukraine