Shto te të preferuarat

2007' Audi A4

€5,999
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Audi A4 në Krujë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Audi A4 I sapo ardhur ne gjendje te mire dhe I mbajtur mire,motorr 2.7 V 6 nafte makina esht e ardhur nga Franca me km origjinale 240 mi me liber sherbimi 2 celsa,navi tv dvd cd 6 e tej,ndodhet ne superstraden fush kruje shkoder km 1 ngjitur me karburant kastratin

  • 069Tregoni telefonin
  • Krujë
  • 24 Shtator 2020