Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Audi A4

€4,200
2007' Audi A4 photo #1
2007' Audi A4 photo #2
2007' Audi A4 photo #3
2007' Audi A4 photo #4
2007' Audi A4 photo #5
5 foto
I skaduar
1 vit, 2 muaj më parë
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Audi a4 200 naft manual 6+1 marrshe
Motorr me 1 bosht nga me te miret
Me letra te paguara per 1 vit
Kualidim per 2 vite
225 000 km origjinale
Ne gjendje perfekte
Motorr freksjon xhenerike dhe vizuale
Xhama të zi me 5 vite leje
Disje +tapiceri S LAJN
Klima funksionale
Xhama elektrik
Sendile me fryrje
Etj etj

Support Ukraine