Shto te të preferuarat

2005' Audi A4

€1,234
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2005 Audi A4 në Tiranë, Shqipëri
Kilometrazhi: 217000 km
Zhvendosje: 1234 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Audi A4
Ngjyra gri.
Transmetuesi Automat
Karburanti nafte
Motorri 2.0.
Viti 2005
Sedilje lekure.
Komanda ne timon.
Navigator.
Kamera parkimi.
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
Me dogane te paguar.
E vlefshme edhe me nderrim.
E gatshme per cdo lloj prove.
Per me shume info mbi cmimin.
Tel 06847046849

  • 068Tregoni telefonin
  • Aldo
  • Tiranë
  • 3 Prill 2021