2014' Audi A3 photo #1
2014' Audi A3 photo #2
2014' Audi A3 photo #3
2014' Audi A3 photo #4
2014' Audi A3 photo #5
2014' Audi A3 photo #6
6 foto

2014' Audi A3

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€12,900
Publikuar 21 Prill 2024ID: f34QRZ

Information from the owner

Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 85000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2014' Audi A3

Audi A3 2.0 TDI S-Tronic
- Viti 2014
- 2.0 tdi
- 88000 km
- Kambio Automatike S-Tronic
- Komanda ne Timon funksionale
- Computer Board
- Limitator shpejtesie, pilot automatik
- Keyless go Start/stop
- Keyless entry (hapje mbyllie me gisht) + 2 celesa
- Sensor Parkimi + Camera Assist
- Sensor shiu, dritash automatike
- Fenere bi-xeno + full led (me levizje automatike sipas terrenit) dhe stopa full led
- Cornering lights (dritat e mjegulles ndizen ne moment
kthimi majtas ose djathta)
- Driving mode selection
- ECO system (fiket ndizet ne trafik)
- Audi Navigation System
- Audi MMI Audio fm/am, bluetooth, aux, Cd reader me 6 cd (me komanda funksionale + touchpad)
- Panorama Xhami
- Sendilje elektrike + ngrohje
- Interior full lekure shume e paster
- Klima AC Automatike Bi-zone
- Xhama te zinj Lumar
- Disqe 17" Goma te reja Hankook 100%
- Makina eshte e sapo ardhur me dogane te paguar gati per targa, ne giendje perfekte xhenerike motorrike, estetike.
- Сmimi 12.900€

Support Ukraine