2014' Audi A3 photo #1
2014' Audi A3 photo #2
2014' Audi A3 photo #3
2014' Audi A3 photo #4
2014' Audi A3 photo #5
2014' Audi A3 photo #6
6 photos

2014' Audi A3

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€12,900
Published 21 April 2024ID: f34QRZ

Information from the owner

Body: Pickup
Age: 10 years
Mileage: 85000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2014' Audi A3

Audi A3 2.0 TDI S-Tronic
- Viti 2014
- 2.0 tdi
- 88000 km
- Kambio Automatike S-Tronic
- Komanda ne Timon funksionale
- Computer Board
- Limitator shpejtesie, pilot automatik
- Keyless go Start/stop
- Keyless entry (hapje mbyllie me gisht) + 2 celesa
- Sensor Parkimi + Camera Assist
- Sensor shiu, dritash automatike
- Fenere bi-xeno + full led (me levizje automatike sipas terrenit) dhe stopa full led
- Cornering lights (dritat e mjegulles ndizen ne moment
kthimi majtas ose djathta)
- Driving mode selection
- ECO system (fiket ndizet ne trafik)
- Audi Navigation System
- Audi MMI Audio fm/am, bluetooth, aux, Cd reader me 6 cd (me komanda funksionale + touchpad)
- Panorama Xhami
- Sendilje elektrike + ngrohje
- Interior full lekure shume e paster
- Klima AC Automatike Bi-zone
- Xhama te zinj Lumar
- Disqe 17" Goma te reja Hankook 100%
- Makina eshte e sapo ardhur me dogane te paguar gati per targa, ne giendje perfekte xhenerike motorrike, estetike.
- Сmimi 12.900€

Support Ukraine