Shto te të preferuarat

2013' Audi A3

€11,400
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2013 Audi A3 në Durrës, Shqipëri
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet Audi A3 S-Line i vitit 2013. Ky eshte modeli i fundit A3 per kete lloj Audi linja S-Tronic. I sapo ardhur nga Kanadaja me dogane te paguar. Gomat a reja dhe te gjitha sherbimet e bera ne Kanada. Kilometrazhi i ulet dhe gjendja e makines si nga jashte ashtu dhe nga brenda eshte e shkelqyer. Cmimi i shitjes 11400 euro. Ky eshte nje okazion shume i mire. Mirepresim viziten tuaj. Faleminderit.

  • 068Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 6 Prill 2021