Bookmark This

2013' Audi A3

€11,400
Report This Ad!
  • 2013 Audi A3 in Durres, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 140000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet Audi A3 S-Line i vitit 2013. Ky eshte modeli i fundit A3 per kete lloj Audi linja S-Tronic. I sapo ardhur nga Kanadaja me dogane te paguar. Gomat a reja dhe te gjitha sherbimet e bera ne Kanada. Kilometrazhi i ulet dhe gjendja e makines si nga jashte ashtu dhe nga brenda eshte e shkelqyer. Cmimi i shitjes 11400 euro. Ky eshte nje okazion shume i mire. Mirepresim viziten tuaj. Faleminderit.

  • 068Show phone
  • Durres
  • 6 April 2021