Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Audi A3

€6,700
6 foto
Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 150000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Audi A3 2010 2.0 Benzin-Gas i hedhur te Prinsi me vlere 1500 Euro me 3 vite garanci. Eshte mbajtur nga merakli gjendja super si jashte dhe nga brenda pa asnje shenje perdorimi dhe pa ndryshk nga posht. Makina ka ardhur nga kandaja me kilometra te vetat me kontroll ku te doni. Makina ka 1 vite ne shqiperi me ter sherbimet e bera vaj filtra te audit vaj i kamjos i nderruar origjinale ferrotat te reja goma te reja cdo gomin e nderruar amortizator susta ne super gjendje. Makina ka sedilje lekur pa demtime dhe shume te pastra me ngrohje baxha full panoram.
E THEKSOJ MAKINA ESHT MBAJTUR NGA MERAKLI SUPER GJENDJE JO MAKINE TREGETARESH

  • 069Tregoni telefonin
  • Vlorë
  • 24 Nëntor 2022
Support Ukraine