Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Audi A3

€6,700
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 150000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Audi A3 2010 2.0 Benzin-Gas i hedhur te Prinsi me vlere 1500 Euro me 3 vite garanci. Eshte mbajtur nga merakli gjendja super si jashte dhe nga brenda pa asnje shenje perdorimi dhe pa ndryshk nga posht. Makina ka ardhur nga kandaja me kilometra te vetat me kontroll ku te doni. Makina ka 1 vite ne shqiperi me ter sherbimet e bera vaj filtra te audit vaj i kamjos i nderruar origjinale ferrotat te reja goma te reja cdo gomin e nderruar amortizator susta ne super gjendje. Makina ka sedilje lekur pa demtime dhe shume te pastra me ngrohje baxha full panoram.
E THEKSOJ MAKINA ESHT MBAJTUR NGA MERAKLI SUPER GJENDJE JO MAKINE TREGETARESH

  • 069Show phone
  • Vlore
  • 24 November 2022
Support Ukraine