Sinjalizoni këtë reklamë!Rate this!Shto te të preferuarat

2009' Audi A3

€7,200
6 foto
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Audi A3 1.9 Nadt Automat Sapo Ardhure nga gjermania.Me Dogane te Paguare.Kompiyter Bord.Klima Tronik.Sendile me Ngrofje.Radjo CD AUX.Telefon.Komanda ne Timon.Xhama te Zinje.Sensore Parkimi.Sensore Dritashe. Disje Alumini 16 Me Goma te Reja Verore Michelin.me Liber aherbimi.196200 km origjinale.shum e paster si jashte dhe Brenda.nuk ka nevoje per sherbime.shum Ekonomike per me shum Tel

  • 068Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 14 Maj 2022
Support Ukraine