Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Audi A3

€7,200
6 photos
Expired
3 months ago
Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Audi A3 1.9 Nadt Automat Sapo Ardhure nga gjermania.Me Dogane te Paguare.Kompiyter Bord.Klima Tronik.Sendile me Ngrofje.Radjo CD AUX.Telefon.Komanda ne Timon.Xhama te Zinje.Sensore Parkimi.Sensore Dritashe. Disje Alumini 16 Me Goma te Reja Verore Michelin.me Liber aherbimi.196200 km origjinale.shum e paster si jashte dhe Brenda.nuk ka nevoje per sherbime.shum Ekonomike per me shum Tel

Support Ukraine