Shto te të preferuarat

2006' Audi A3

€5,200
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 Audi A3 në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

viti prodhimit 2006 ngjyre E zeze - klima ne 2 zona - kamjo automatik tiptronik - marsha ne timon - Cd - dvd - aux- usb- kart memorio - navikator -- 4 xhamat plus pasqyrat elektrike - mbyllje qendrore- sensor parkimi dhe kamer - motorr 2.0 tdi nafte - ne gjendje shum te mire - motorrike dhe xhenerike - targa shqiptare letrat nentor 2020 - sherbimet e bera - , cmimi 5200 EU . i diskutueshem.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 31 Korrik 2020