Bookmark This

2006' Audi A3

€5,200
Report This Ad!
  • 2006 Audi A3 in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

viti prodhimit 2006 ngjyre E zeze - klima ne 2 zona - kamjo automatik tiptronik - marsha ne timon - Cd - dvd - aux- usb- kart memorio - navikator -- 4 xhamat plus pasqyrat elektrike - mbyllje qendrore- sensor parkimi dhe kamer - motorr 2.0 tdi nafte - ne gjendje shum te mire - motorrike dhe xhenerike - targa shqiptare letrat nentor 2020 - sherbimet e bera - , cmimi 5200 EU . i diskutueshem.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 31 July 2020