2011' Audi A1 photo #1
2011' Audi A1 photo #2
2011' Audi A1 photo #3
2011' Audi A1 photo #4
2011' Audi A1 photo #5
2011' Audi A1 photo #6
6 foto

2011' Audi A1

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,500
Publikuar 5 Maj 2024ID: fsdNxB

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2011' Audi A1

Audi A1
Automatik S/Tronic (7 marshe)
Naft 1.6 (shume ekonomike)
Konsumi mix 3.8litra/100km (4.4L/100 qytet dhe 3.3L/100km autostrad)
Viti 2011
Ngjyra e bardh qumshti
140 000 kilometra
2 dyer
Dogana eshte e paguar
Opsionet:
Sport Mode
Marshat ne timon F1 (+\-)
Komandat ne timon
Navigator
Limitator shpejtesie
Rregullator shpejtesie
Disqe alumini
Fshirset e xhamit automatik
Drritat automatik
Etj…
Makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike, po ashtu edhe karroceria.
Te gjitha sherbimet e bera ne kohe.
Nuk ka nevoj per asgje.
Mund ta kontrrolloni te mekniku juaj i besuar.

Support Ukraine