2011' Audi A1 photo #1
2011' Audi A1 photo #2
2011' Audi A1 photo #3
2011' Audi A1 photo #4
2011' Audi A1 photo #5
2011' Audi A1 photo #6
6 photos

2011' Audi A1

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€6,500
Published 5 May 2024ID: fsdNxB

Information from the owner

Age: 13 years
Mileage: 140000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Seller's comments about 2011' Audi A1

Audi A1
Automatik S/Tronic (7 marshe)
Naft 1.6 (shume ekonomike)
Konsumi mix 3.8litra/100km (4.4L/100 qytet dhe 3.3L/100km autostrad)
Viti 2011
Ngjyra e bardh qumshti
140 000 kilometra
2 dyer
Dogana eshte e paguar
Opsionet:
Sport Mode
Marshat ne timon F1 (+\-)
Komandat ne timon
Navigator
Limitator shpejtesie
Rregullator shpejtesie
Disqe alumini
Fshirset e xhamit automatik
Drritat automatik
Etj…
Makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike, po ashtu edhe karroceria.
Te gjitha sherbimet e bera ne kohe.
Nuk ka nevoj per asgje.
Mund ta kontrrolloni te mekniku juaj i besuar.

Support Ukraine