Shto te të preferuarat

2009' Mercedes-Benz Vito

€7,900
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2009 Mercedes-Benz Vito në Kavajë, Shqipëri
  • 2009 Mercedes-Benz Vito në Kavajë, Shqipëri
  • 2009 Mercedes-Benz Vito në Kavajë, Shqipëri
  • 2009 Mercedes-Benz Vito në Kavajë, Shqipëri
I skaduar
Lloj: Minibus

Fugoni tani ka ardhur me dogan te paguar viti 2009 esht ne super gjendje kondicioneri funksonal 8+1 sallon meshin sendilet mund te kthehen si de deshironi mund te shtoni dhe 3 te jera ka shum hapsir cmimi 8300€

Shiteni Makinën Tuaj