Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz Sprinter

€9,200
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2012 Mercedes-Benz Sprinter në Lushnjë, Shqipëri
  • 2012 Mercedes-Benz Sprinter në Lushnjë, Shqipëri
  • 2012 Mercedes-Benz Sprinter në Lushnjë, Shqipëri
  • 2012 Mercedes-Benz Sprinter në Lushnjë, Shqipëri
I skaduar
Lloj: Minibus

MERCEDES SPRINTER 311 CDI.08 MAKINA SA PO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGAN TE PAGUAR.FUGONI ESHTE SHUME I PASTER .DHE SHUME GJENDJE TE MIRE .3.5 TON FUGON PESHE.187543 KILOMETRA.DY CELSA.MBYLLJE ME PULT.GOMA 70% MAKINA ESHTE GATI PER CDO LLOJ PROVE.AUTO-GERTI

Shiteni Makinën Tuaj