Shto te të preferuarat

2008' Mercedes-Benz Sprinter

€16,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
Lloj: Minibus

shitet minibus sprinter 518 viti 2008 me 320.000 km me 180ps automatik tiptronik ne gjendje shum te mir turistik klim para dhe mbrapa ulse qe shtrihen tv dvd deren me rrym 17 ulse mundesi per 20 ulse targa te huaja
gjendet ne Kosov
autobus minibus sprinter iveco crafter setra

  • +38Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 24 Tetor 2019
Shiteni Makinën Tuaj