Shto te të preferuarat

2007' Mercedes-Benz Sprinter

€8,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
Lloj: Mbajtëse Mallrash

Mercedes Benz sprinter 315 dopio gabin viti 2007 ne gjendje shum te mir pune me karroceri 3meter 45 cm makina eshte ne gjendje shum te shkelqyshem.makina eshte me klima makina me letra eshte 5+1 makina eshte shum e paster dhe pa ndryshk. mundesi pagese me keste nepermjet bankes

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 19 Mars 2020
Shiteni Makinën Tuaj