Shto te të preferuarat

2004' Mercedes-Benz Sprinter

€7,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
I skaduar
Lloj: Furgon me Frigorifer

Makina eshte mercedes 316 cdi (frigorifer i markes carrier ) e sapoardhur nga italia viti 2004 peshe mbajtse 1300 kg ne gjendje prefekte frigoriferi punon ne menyre prefekte funksionon dhe me energji elektrike me dogane te paguar me kondicjoner xhama elektrik 2 celsa 1 pronare nuk ka nevoje per asnje sherbim eshte e pershtatshme per shume lloje sherbimesh perdoret me patente B te autovetures per info kontakt kemi dhe modele te tjera mundsi financimi me keste mujore

Shiteni Makinën Tuaj