Shto te të preferuarat

2002' Mercedes-Benz Sprinter

€12,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
I skaduar
Lloj: Minibus

MERCEDES BENZ SPRINTER .
MOTORR 413CDI .
VITI 2002-2003 .
KM 250MIJE .
KAMBIO MANUALE .
DOPIO KONDICIONER PARA DHE MBRAPA .
SOBE PER NGROHJE .
VENDE 19+1 .
BAXHO XHAMI .
DRITA BIXENON .
SENDILJE ME AJER .
VENTILATOR PER PASTRIM AJRI .
PASQYRA ELEKTRIKE .
TAHOGRAF .
DOKUMENTA TE PAGUARA .
CMIMI 12500EURO .
MUNDESI NDERRIMI .
VENDODHJA TIRANE .
CEL 0686211567 .

Shiteni Makinën Tuaj