Shto te të preferuarat

2012' Mercedes-Benz

€3,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
Lloj: Furgon

shitet makina ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me goma te reja me vaj filtrra gomina te ndrruara me letrra te prera me sendile meshin me mushama te re me drrita ksena me dysheme karroceri te sapo ven makina nuk ka kalbezim karroceri 3 metrra 3.5t ka dhe kaqol ka motorr 250 310d tipi fundit shum e shpejt shitet per arsy mos perderimi

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 7 Maj 2020
Shiteni Makinën Tuaj