Shto te të preferuarat

2001' Mercedes-Benz

€23,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
Lloj: Kamion

Mercedez Atego 1018 e sapo ardhur dhe e sapo targuar me letra per nje vit mjeti ka gjendje perfekte ka kamje 6 marrshe. Bllokaxh diferencjali. Bllokazh motorri.libreze vinxhi+ kazan vetshkarkues Vinxh palfinger 601 me 3 dalje. Viti 2001.motorr euro 3. Xhama Elektrik. Pasqyra Elektrime. Liber sherbimesh.

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 19 Shtator 2019
Shiteni Makinën Tuaj