Shto te të preferuarat

2000' Mercedes-Benz

€5,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
Lloj: Kamion

Shitet kamion Mercedes benz vario viti 1997 me dokumenta te regullta deri 6-1-2021 dhe ne gjendje teknike shum te mire per me shum na kontaktoni ne nr e tel

  • 069Tregoni telefonin
  • Korçë
  • 30 Janar 2020
Shiteni Makinën Tuaj