Shto te të preferuarat

2000' Mercedes-Benz

Të diskutueshme
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2000 Mercedes-Benz në Berat, Shqipëri
I skaduar
Lloj: Minibus
Kilometrazhi:180000 km
Zhvendosje:220 cc
Karburanti:Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra:Gri

fugoni eshte ne gjendje shm te mir si mekanike ashtu dhe xhenerike me taksa te paguara deri ne shtator te 2017 shitet per arsye mos perdorimi

Shiteni Makinën Tuaj