Gjeni Mjete Komerciale 

Mekanizëm komercial në Tiranë

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • €16,000

  2005' Mercedes-Benz

  30 Prill 2020, Tiranë

  Shitet kamjoni viti 2005 i gatshem per cdo lloj prove me dokumeta te rregullta goma te reja 

  Shto te të preferuarat

 • €19,800

  2008' DAF XF

  16 Prill 2020, Tiranë

  -Viti 2008 -Automatik 12A -Termues (jo frigorifer) Dopio Gome ne dembel -16ton kapacitet ne leje -Frigorifer Gabine -2Krevate -Full ksenon -I pershtatshem per cdo lloj ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Mercedes-Benz Atego 1018

  €23,000

  2001' Mercedes-Benz Atego 1018

  I skaduar9 Prill 2020, Tiranë

  Mercedez Atego 1018 e sapo ardhur dhe e sapo targuar me letra per nje vit mjeti ka gjendje perfekte ka kamje 6 marrshe. Bllokaxh diferencjali. ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Ayats Bravo 1

  €45,000

  2006' Ayats Bravo 1

  I skaduar14 Janar 2020, Tiranë

  Naftë  Automatike  E bardhë 

  78+2 seats, the bus is located in Macedonia... 

  Shto te të preferuarat

 • €8,000

  2006' Iveco Magirus

  I skaduar21 Nëntor 2019, Tiranë

  Shitet IVECO MAGIRUS .Viti i prodhimit 2006 . Numri i gomave 295/60R22.5 . EURO V .Kambio manuale . Modeli IVECO MAGIRUS M1VT STRALIS . Mjeti ... 

  Shto te të preferuarat

 • €15,000

  2010' Nissan

  I skaduar7 Nëntor 2019, Tiranë

  Shitet kamioncine Nissan Cabstar 35.13 2.5diesel 3.5 ton viti 2010 ne super gjendje e sapo ardhur me xhama elektrik, me dopio gome, veteshkarkuese ne tre ... 

  Shto te të preferuarat

 • €16,000

  2008' Mercedes-Benz Sprinter

  I skaduar24 Tetor 2019, Tiranë

  shitet minibus sprinter 518 viti 2008 me 320.000 km me 180ps automatik tiptronik ne gjendje shum te mir turistik klim para dhe mbrapa ulse qe ... 

  Shto te të preferuarat

 • €23,000

  2001' Mercedes-Benz

  I skaduar19 Shtator 2019, Tiranë

  Mercedez Atego 1018 e sapo ardhur dhe e sapo targuar me letra per nje vit mjeti ka gjendje perfekte ka kamje 6 marrshe. Bllokaxh diferencjali. ... 

  Shto te të preferuarat

 • €10,500

  2011' Mercedes-Benz

  I skaduar12 Shtator 2019, Tiranë

  Shes Sprinter model 313 . Viti 2011 .Me letra te paguara deri ne dhjetor 2019..Makines jan ndruar vaj filtra te Mercedez Be Albania , Makina ... 

  Shto te të preferuarat

 • €12,500

  2002' Mercedes-Benz Sprinter

  I skaduar22 Gusht 2019, Tiranë

  MERCEDES BENZ SPRINTER . MOTORR 413CDI . VITI 2002-2003 . KM 250MIJE . KAMBIO MANUALE . DOPIO KONDICIONER PARA DHE MBRAPA . SOBE PER NGROHJE ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj