Find Commercial Vehicles 

Commercial machinery in Tirane

Make

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Location

Search
 • 2001' Mercedes-Benz Atego 1018

  €23,000

  2001' Mercedes-Benz Atego 1018

  9 April 2020, Tirane

  Mercedez Atego 1018 e sapo ardhur dhe e sapo targuar me letra per nje vit mjeti ka gjendje perfekte ka kamje 6 marrshe. Bllokaxh diferencjali. ... 

  Bookmark This

 • 2006' Ayats Bravo 1

  €45,000

  2006' Ayats Bravo 1

  14 January 2020, Tirane

  Diesel  Automatic  White 

  78+2 seats, the bus is located in Macedonia... 

  Bookmark This

 • €8,000

  2006' Iveco Magirus

  Expired21 November 2019, Tirane

  Shitet IVECO MAGIRUS .Viti i prodhimit 2006 . Numri i gomave 295/60R22.5 . EURO V .Kambio manuale . Modeli IVECO MAGIRUS M1VT STRALIS . Mjeti ... 

  Bookmark This

 • €15,000

  2010' Nissan

  Expired7 November 2019, Tirane

  Shitet kamioncine Nissan Cabstar 35.13 2.5diesel 3.5 ton viti 2010 ne super gjendje e sapo ardhur me xhama elektrik, me dopio gome, veteshkarkuese ne tre ... 

  Bookmark This

 • €16,000

  2008' Mercedes-Benz Sprinter

  Expired24 October 2019, Tirane

  shitet minibus sprinter 518 viti 2008 me 320.000 km me 180ps automatik tiptronik ne gjendje shum te mir turistik klim para dhe mbrapa ulse qe ... 

  Bookmark This

 • €23,000

  2001' Mercedes-Benz

  Expired19 September 2019, Tirane

  Mercedez Atego 1018 e sapo ardhur dhe e sapo targuar me letra per nje vit mjeti ka gjendje perfekte ka kamje 6 marrshe. Bllokaxh diferencjali. ... 

  Bookmark This

 • €10,500

  2011' Mercedes-Benz

  Expired12 September 2019, Tirane

  Shes Sprinter model 313 . Viti 2011 .Me letra te paguara deri ne dhjetor 2019..Makines jan ndruar vaj filtra te Mercedez Be Albania , Makina ... 

  Bookmark This

 • €12,500

  2002' Mercedes-Benz Sprinter

  Expired22 August 2019, Tirane

  MERCEDES BENZ SPRINTER . MOTORR 413CDI . VITI 2002-2003 . KM 250MIJE . KAMBIO MANUALE . DOPIO KONDICIONER PARA DHE MBRAPA . SOBE PER NGROHJE ... 

  Bookmark This

 • €16,900

  2002' MAN

  Expired8 August 2019, Tirane

  KAMION MAN 14-280 -VITI I PRODHIMIT 2002 -FUQIA MOTORRIT 280 HP -PESHA MBAJTESE 7TON RIMORKIO--- -VITI I PRODHIMIT 2010 -PESHA MBAJTESE 11 TON (KAMION+ RIMORKIO) ... 

  Bookmark This

 • €26,000

  2015' Mercedes-Benz Actros

  Expired1 August 2019, Tirane

  Shitet kamjoni actros makina esht ne gjendje perfekte e sapo dal nga servisi i esht ber sherbim komplet gomina balestre ferrota te reja koka paraleli ... 

  Bookmark This

Sell Your Car