Gjeni Mjete Komerciale 

Mekanizëm komercial në Korçë

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • €5,000

  2000' Mercedes-Benz

  I skaduar30 Janar 2020, Korçë

  Shitet kamion Mercedes benz vario viti 1997 me dokumenta te regullta deri 6-1-2021 dhe ne gjendje teknike shum te mire per me shum na kontaktoni ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2015' Toyota Tundra TRD Pro

  €16,500

  2015' Toyota Tundra TRD Pro

  I skaduar30 Maj 2018, Korçë

  5700 cc, Benzinë 24454 km  Automatike  E kuqe 

  2015 Toyota Tundra TRD Pro. Për më shumë informacion mbi këtë automjet dhe shumë më tepër automjete të përdorura dhe të reja të shitura nga ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Schwarzmuller HANGLER 2 JPZL 18/JUMBO

  Të diskutueshme

  2003' Schwarzmuller HANGLER 2 JPZL 18/JUMBO

  I skaduar19 Mars 2018, Korçë

  Naftë 

  FOUSKATO PARA - REAR perde sunroof dimensione (MIKOS gjerësi, lartësi) -mm: 7450/2550/4000 radstand (mm): 5100 pesha e: 18000kg -APOVARO: 4180kg-ngarkesa: 13810kg DIMENSIONET Gomë: 435/50 R19.50 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Mercedes-Benz SPRINTER 315CDI DOKA-3 S/KIPER

  €17,480

  2008' Mercedes-Benz SPRINTER 315CDI DOKA-3 S/KIPER

  I skaduar19 Mars 2018, Korçë

  2148 cc, Naftë 70000 km  Mekanike  E bardhë 

  MERCEDES benz SPRINTER 315CDI -DOKA-MAXI -3 Seiten KIPPER -KLIMA-7SITZE-EURO4 TRIPLE STRUKTURA alumini-coamings - '' 'Maxi' '' Sa më gjatë wheelbase L = 4,325m-7 JOB-RADIO / ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Volvo FH -420 6X2 JUMBO

  €18,900

  2002' Volvo FH -420 6X2 JUMBO

  I skaduar19 Mars 2018, Korçë

  12200 cc, Naftë 711000 km  Mekanike  E bardhë 

  VOLVO FH 12-420 6X2, EURO 3, ABS, VEB-MEKANIK, RADIO CD, PILOT AUTOMATIK, BURNER, 2 shtretër për fjetje SISTEMI AIR-THERMAL DRIVER-ASSEMBLY, 2 ton DYJA HIDRAULIKE, MODELI ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mercedes-Benz

  €9,500

  2007' Mercedes-Benz

  I skaduar8 Shkurt 2017, Korçë

  220 cc, Naftë 180000 km  Mekanike  E zezë 

  Makina esht ne gjendje shume te mire ,servise te bera ne kohe,me te gjitha extra , kamer per orjentim , goma te reja dimerore + ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Renault

  €33,000

  2004' Renault

  I skaduar8 Shkurt 2017, Korçë

  420 cc, Elektrik 560000 km  Mekanike  

  Autobusi ka ardh nga Franca.Dogane e paguar.Letrat e paguara deri ne nentor 2017.Numri i vendeve 53+1+1.makina eshte ne gjendje te mire,gomat e reja.retarder elektrik,kompresor te ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj