Gjeni Mjete Komerciale 

Mekanizëm komercial në Fier

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2003' Mercedes-Benz

  €8,500

  2003' Mercedes-Benz

  9 Korrik 2020, Fier

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer teknike po ashtu edhe inxhinjerike.Makina eshte e ardhur nga Gjermania dhe posedon goma te mira.Po ashtu makina ka km ... 

  Shto te të preferuarat

 • €13,500

  2008' MAN

  28 Maj 2020, Fier

  Kamion frigorifer Man 2008 me ngarkese 4 ton . Frigoriferi ne gjendje shume te mire dhe ftohje -20 grade. Goma te reja , te saponderruara ... 

  Shto te të preferuarat

 • €8,000

  2007' Mercedes-Benz Sprinter

  I skaduar19 Mars 2020, Fier

  Mercedes Benz sprinter 315 dopio gabin viti 2007 ne gjendje shum te mir pune me karroceri 3meter 45 cm makina eshte ne gjendje shum te ... 

  Shto te të preferuarat

 • €18,500

  2003' MAN Temsa

  I skaduar5 Dhjetor 2019, Fier

  Shitet Autobuzi Man Temsa 31+1 vende! Viti prodhimit 09/2003 me dokumenta te paguara deri me 28/03/2020! Me goma te reja, bateri te reja, kondicioner ne ... 

  Shto te të preferuarat

 • €3,200

  2005' Fiat doblo

  I skaduar31 Tetor 2019, Fier

  1600 cc  

  Me dogan gati per targa 1+1 trasport me balester per pesh me condisjoner e 2005 1.6 gaz benzin imjant i sapo ven i ri me ... 

  Shto te të preferuarat

 • €3,200

  2005' Fiat

  I skaduar16 Gusht 2019, Fier

  С готовыми на заказ номерными знаками 1 + 1 с балансировкой веса с конденсатором 2005 года 1.6 1.6 бензин внедорожный бензин с новой гарантией на ... 

  Shto te të preferuarat

 • €3,200

  2005' Fiat doblo

  I skaduar15 Gusht 2019, Fier

  Me dogan gati per targa 1+1 trasport me balester per pesh me condisjoner e 2005 1.6 gaz benzin imjant i sapo ven i ri me ... 

  Shto te të preferuarat

 • €12,600

  2015' DAF

  I skaduar4 Korrik 2019, Fier

  Shitet daf lf 45 per arsye mos perdorimi makina eshte targuar per here te ne maj 2015 dhe ka kryer 1 rruge ne dy muaj ... 

  Shto te të preferuarat

 • €12,500

  1998' BOVA

  I skaduar17 Prill 2018, Fier

  Shitet Autobuzi Bova 57 vende, viti 12/1998, 4x4, me dokumenta te paguara deri ne 28/03/2019, me dy Televizora, wc, dvd, MP3 ,mikrofon, me 2 baxha, ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Mercedes-Benz Sprinter

  €9,000

  2007' Mercedes-Benz Sprinter

  I skaduar19 Janar 2018, Fier

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer teknike dhe inxhenerike.Makina eshte e ardhur nga Germania.Dopio gabine karroca 3.40m Viti i 2007 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj