Tre aksidente për 10 minuta në Tiranë, çfarë po ndodh në kryeqytet

2 vjet, 11 muaj më parë - 11 Maj 2021, opinion
Tre aksidente për 10 minuta në Tiranë, çfarë po ndodh në kryeqytet
Vetëm në pak minuta tre aksidente janë regjistruar këtë të dielë në Tiranë.

Policia bën me dije se një aksident ka ndodhur rreth orës 14:10, në rrugën “Gjin Bue Shpata” mjeti me drejtues I. S., ka përplasur biçiklistin shtetasin V. Sh., 65 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Po ashtu uniformat blu njoftojnë se rreth orës 14:15, në Qafë Kashar mjeti me drejtues E. N., ka aksidentuar këmbësoren shtetasen B. J., 55 vjeç, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Ndërsa aksidenti i tretë është regjistruar rreth orës 14:20, në rrugën “Ndre Mjeda”, mjeti me drejtues shtetasin  S. M., 40 vjeç, ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me pemën. Si pasojë është vetëdëmtuar i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Support Ukraine