Motori del nga rruga në Roskovec, plagoset rëndë drejtuesi

1 muaj, 3 javë më parë - 9 Tetor 2023, opinion
Motori del nga rruga në Roskovec, plagoset rëndë drejtuesi
Një aksident është regjistruar ditën e sotme në Strum të Roskovecit.

Sipas informacioneve, një person duke udhëtuar me motor, ka dalë nga rruga dhe mbetur i plagosur rëndë.

Drejt vendngjarjes është duke shkuar ambulanca për ta transportuar menjëherë drejt spitalit.

Po ashtu, në vendin e ngjarjes ndodhet edhe policia dhe grupi hetimor, që po punojnë për zbardhjen e plotë të shkaqeve të këtij aksidenti.

Support Ukraine