Find Boats 

Mercury

Make

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Location

Search
 • €450

  2005' Mercury

  13 February 2020, Lezhe

  Shitet motorr mercury 25hp 2kosh kam gjat me komand. ( ose ndrrohet me motorr 40 hp 2kosh ) 

  Bookmark This

 • €5,400

  2014' Mercury

  Expired24 October 2019, Sarande

  OKAZION Vetem 1pronar Shitet skaf 5.40m me 1.96m Me motor 4kohesh mariner(mercury) viti 2014 Me treiler ne gjendje shum te mire Me letra deri ne ... 

  Bookmark This

 • €5,300

  2016' Mercury

  Expired16 August 2019, Durres

  Nuova.joly 520.lundrim deri 9 vet.motorr Mercury 40.viti i 2016.me garanci deri 2021..okazion dhe njè jav èsht ku cmim i pa diskutushèm flm. 

  Bookmark This

 • €5,800

  2016' Mercury

  Expired15 August 2019, Durres

  Nuova.joly 520.lundrim deri 9 vet.motorr Mercury 40.viti i 2016.me garanci deri 2021..okazion dhe njè jav èsht ku cmim flm. 

  Bookmark This

 • €4,200

  2011' Mercury

  Expired1 August 2019, Kavaje

  Skafi esht ne super gjendje dhe shum i shpejt me letra esht shum i bukur DISPONON MOTOR 150 DY KOHESH cmimi 4200€ 

  Bookmark This

 • €4,200

  2009' Mercury

  Expired27 June 2019, Kavaje

  Skafi esht ne super gjendje dhe shum i shpejt me letra esht shum i bukur cmimi 4200€ 

  Bookmark This

 • €4,000

  2012' Mercury

  Expired17 January 2019, Durres

  Gomone+karrel 4metra me motorr 2,5 mercury 4 kohesh pothuajse i ri ne gjendje pune e gatshme per cdo lloj prove,me dokumenta te rregullta,ne gjendje perfekte ... 

  Bookmark This

 • €1,400

  2015' Mercury

  Expired22 November 2018, Lezhe

  Shitet gomone me letra shiptare.gomonja ka motorr mercury 25hp 2kosh ,gomonja nuk asht perdor ne shipri 

  Bookmark This

 • €6,500

  2007' Mercury

  Expired18 September 2018, Durres

  Barke open 4,5 metra me Komande , Pome zbrazje uji Ndezje elektronike Motorr Mercury 40kuaj fuqi kater kohesh shume ekonomik ,60 ore pune model i ... 

  Bookmark This

 • 2009' Mercury

  €4,900

  2009' Mercury

  Expired5 June 2018, Durres

  motoskaf 4.8 m. motor mercury 40-50 hp viti 2002 2kohe me trim dhe automishelant. skafi eshte ber i ri, impianti elektrik,grup timoni megjith kavo, pomp ... 

  Bookmark This

Sell Your Car