Gjeni Varkat 

Mercury

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • €4,000

  2012' Mercury

  I skaduar17 Janar 2019, Durrës

  Gomone+karrel 4metra me motorr 2,5 mercury 4 kohesh pothuajse i ri ne gjendje pune e gatshme per cdo lloj prove,me dokumenta te rregullta,ne gjendje perfekte ... 

  Shto te të preferuarat

 • €1,400

  2015' Mercury

  I skaduar22 Nëntor 2018, Lezhë

  Shitet gomone me letra shiptare.gomonja ka motorr mercury 25hp 2kosh ,gomonja nuk asht perdor ne shipri 

  Shto te të preferuarat

 • €6,500

  2007' Mercury

  I skaduar18 Shtator 2018, Durrës

  Barke open 4,5 metra me Komande , Pome zbrazje uji Ndezje elektronike Motorr Mercury 40kuaj fuqi kater kohesh shume ekonomik ,60 ore pune model i ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Mercury

  €4,900

  2009' Mercury

  I skaduar5 Qershor 2018, Durrës

  motoskaf 4.8 m. motor mercury 40-50 hp viti 2002 2kohe me trim dhe automishelant. skafi eshte ber i ri, impianti elektrik,grup timoni megjith kavo, pomp ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Mercury

  €8,000

  2001' Mercury

  I skaduar27 Korrik 2017, Tiranë

  Gomone 7m e gjate, viti i prodhimit 2001. Me karrel, sistem radari, GPS, sistem muzike. 9 vendshe, me motorr merkuri 150 dy kohesh. spirance automatike. 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj