Find Boats 

Boats in Vlore

Make

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Location

Search
 • €3,200

  2010' Johnson BRP

  Expired4 September 2018, Vlore

  Shitet skafi me leje lundrimi,me motor 40 Jonhson dy kohesh edhe me karelin.skafi ka tapiceri mershin dhe serdilet,ndezja e motorit me celes me timon etj.per ... 

  Bookmark This

 • 2004' Polaris

  €5,000

  2004' Polaris

  Expired19 June 2018, Vlore

  Shes motor uji te vitit 2004, me cilindrat 700cc fuqia 30kw me gjatesi 3.55m dhe gjerèsia 1.22m 3 vèndèsh. Mjeti èshtè nè gjèndje tè shkèlqyer ... 

  Bookmark This

 • 1995' Yamaha

  €3,700

  1995' Yamaha

  Expired17 April 2018, Vlore

  Shes fllug peshkimi motor nafte lister anglez .Me dokumentat e paguara per nje vite e sapo po ber servisi total .Gjatesia 6m .Mundesi nderimi .Tel 

  Bookmark This

 • 2010' Solemar

  €1,300

  2010' Solemar

  Expired7 December 2017, Vlore

  -GOMONE HONDA -3.2 METRA -PVC -MOTOR 15 MERCURY, DY KOHESH -DEPOZITE BENZINE 30 LITRA -SOLEMAR VALONA CLUB SUPER OFERT 

  Bookmark This

 • 2009' Johnson BRP

  €3,600

  2009' Johnson BRP

  Expired23 November 2017, Vlore

  Okazion shes gomone me motor 60 hp 4 kosh dhe me dekumenta te regullta.pa karel 

  Bookmark This

 • 2011' Yamaha Impact 45

  €10,500

  2011' Yamaha Impact 45

  Expired26 October 2017, Vlore

  Gjatesia5,9m Dokumenta te rregullta Shqiptare Vende te ulur ne dokumenta 6 persona po mere deri ne 8-9 persona Morori Yamaha 4t 40 hp Punime te ... 

  Bookmark This

Sell Your Car